Stół okrągły Morc M2

ZOBACZ WSZYSTKIE
Stół Morc M2

Stół Morc M2 to idealnie wyważona mieszanka delikatnego szkła z odrobinę cięższą i o wiele bardziej wytrzymałą stalą. Stabilny stelaż z 6 nóżkami został wzbogacony o dodatkową podstawę w kształcie sześciokąta, która perfekcyjnie kontrastuje z okrągłym blatem.

3599 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 77
Średnica: 140 cm
Grubość blatu: 10mm
ZAPYTAJ

 

Nietuzinkowe zestawienie sześciokątnej podstawy z blatem w tym samym kształcie sprawia, że stół Morc M1 to konstrukcja pełna charakteru i jednocześnie bardzo oryginalna. Design modelu czyni go idealnym dodatkiem do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, w których liczy się funkcjonalność i stylowe wyposażenie.

Stół Morc M2 ma trwałą i stabilną podstawę wykonaną z malowanej proszkowo stali włoskiej – tworzywo jest odporne na uszkodzenia, dzięki czemu gwarantuje, że zamówiony model posłuży Ci niezmiennie przez lata. W przypadku idealnie wyszlifowanego, okrągłego blatu zastosowano szkło. Przezroczysta powierzchnia nadaje całości niebanalnego charakteru.

Stół można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Czarna stal w dowolnym kolorze RAl
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

Średnica 120 cm

Średnica 140cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aby klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy wykonujecie stoły rozkładane?
Bez problemu wykonamy stół rozkładany zarówno bazując na naszych projektach jak i na tych przygotowanych dla Państwa indywidualnie. Wystarczy, że otrzymamy informacje o rozmiarach stołu przed i po rozłożeniu. Na tej podstawie przygotujemy finalną wycenę.
Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stół?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiany. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
średnica 120 cm
6
Szkło
10mm
brak
3 599,00 zł
średnica 140 cm
6
Szkło
10mm
brak
3 399,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ