Strefa dla firm

STREFA DLA FIRM

VUKA DLA TWOJEGO BIZNESU

Twoje biuro to przestrzeń, w której tworzą się nowe koncepcje, urzeczywistniają pomysły i każdego dnia spotykają się ludzie, którzy tak, jak Ty myślą nieszablonowo. Dlatego w VUKA dla naszych klientów przygotowujemy meble PREMIUM, które doskonale odzwierciedlają ich potrzeby, ale i styl pracy, sprzyjający powstawaniu nawet najbardziej odważnych pomysłów.

Tworzenie mebli PREMIUM rozpoczynamy od pracy koncepcyjnej, podczas której ścierają się nasze i Twoje propozycje, z których powstaje mebel w 100% indywidualny. Kompleksowo realizujemy nawet najbardziej nietuzinkowe, indywidualne i brandowane projekty mebli do wnętrz biurowych.

INDYWIDUALNE MEBLE VUKA

VUKA to meble powstałe z połączenia dwóch, na pierwszy rzut oka, sprzeczności. Do tego duetu dorzucamy swoje doświadczenie w pracy nad materiałami, jakimi są metal oraz drewno. Dodajemy też sporą dawkę Twojej wizji mebla idealnego. Wynikiem tej pracy jest mebel całkowicie oryginalny, w którym dopracowaliśmy każdy szczegół.

Przygotujemy dla Ciebie stół lub stolik na indywidualne zamówienie. Ponadto współpracujemy z projektantami przy tworzeniu wizualizacji wnętrz i doradzamy w kwestii stworzenia przestrzeni funkcjonalnej, a jednocześnie pełnej charakteru.

PONADCZASOWOŚĆ MEBLI TAPICEROWANYCH

Meble, przez które przemawia ponadczasowa elegancja oraz niesamowity komfort i styl. Takie są właśnie meble tapicerowane, które niezmiennie od wielu lat są popularne w przestrzeni publicznej, jak i komercyjnej.

Dlatego uzupełnieniem wystroju Twojego wnętrza będą również meble tapicerowane, które także mogą stać się częścią biura. Meble te tworzymy z dużą pieczołowitością oraz dbałością o szczegóły, bo to one w meblach tapicerowanych odgrywają największą rolę.

ZAPYTAJ VUKA

  MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE MEBLI VUKA

  Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym stylu pracy, materiałach, które poddajemy
  obróbce oraz porozmawiać o indywidualnym projekcie?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania
  najszybciej, jak to możliwe. Jeśli wolisz zadzwonić, kliknij. Chętnie z Tobą
  porozmawiamy!

   +48 516 166 728

  NASZE PROJEKTY

  SKONTAKTUJ SIĘ