Strefa dla Restauratora

STREFA DLA RESTAURATORA

MIEJSCE SPOTKAŃ PRZY MEBLACH VUKA

Stół to miejsce, przy którym spotykają się ludzie, spełniają marzenia, rodzą pomysły, inspiracje i nowe, kulinarne smaki. Dlatego podczas tworzenia mebli VUKA przeznaczonych dla gastronomii przykładamy wagę do najdrobniejszego detalu, aby charakter naszych mebli doskonale odpowiadał klimatowi Twoich wnętrz.

Wprowadź do swojej kawiarni, restauracji, czy też baru tak szlachetne materiały, jakimi są dąb, jesion, czy też orzech.

MEBLE PRAKTYCZNE I DESIGNERSKIE

W VUKA stawiamy na koncepcje proste, ale równocześnie takie, obok których nie przejdziesz obojętnie. Dlatego podstawę naszych projektów stanowią naturalne drewna, dla których podporą jest charakterystyczny stelaż. To meble, które zapewnią Ci odpowiednią przestrzeń użytkową, jednocześnie w mgnieniu oka zamieniając ją w miejsce, przy którym po prostu chce się spędzać czas.

Meble VUKA świetnie sprawdzą się nie tylko w dużej restauracji urządzonej w stylu loft, ale również małej, przytulnej kawiarence, gdzie każdy może przysiąść na chwilę z kubkiem smacznej kawy.

VUKA WEDŁUG TWOJEGO POMYSŁU

Wiemy, że meble dla gastronomii powinny odpowiadać nie tylko oczekiwaniom właściciela, ale też sprawiać, że każdy chętnie przy nich usiądzie. A jeśli meble odpowiadają wystrojowi Twojej gastronomicznej przestrzeni… tym lepiej! Dlatego w VUKA możesz śmiało podzielić się z nami swoim pomysłem na przestrzeń spotkań urządzoną według indywidualnego pomysłu. Dajemy Ci możliwość wyboru wykończenia każdego z elementów mebla oraz jego wymiaru, jeśli zależy Ci np. na szerokim, dużym blacie. Możesz zdecydować się na rodzaj wykończenia blatu i kolor wybarwienia, a także kolor malowania stelaża oraz jego polerowanie i korodowanie.

Oczekujesz od nas kompleksowego pomysłu na aranżację wnętrza? Z przyjemnością skonsultujemy go i przygotujemy razem z projektantami.

ZAPYTAJ VUKA

  MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE MEBLI VUKA

  Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym stylu pracy, materiałach, które poddajemy
  obróbce oraz porozmawiać o indywidualnym projekcie?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania
  najszybciej, jak to możliwe. Jeśli wolisz zadzwonić, kliknij. Chętnie z Tobą
  porozmawiamy!

   +48 516 166 728

  NASZE PROJEKTY

  SKONTAKTUJ SIĘ