O nas

Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy rzemieślikami

Jesteśmy rzemieślnikami, którzy mierzą się z wdzięczną materią, jaką jest drewno i wymagającą, jaką jest stal. Piękno i siła, natura i kultura. Nasze meble harmonijnie łączą dwa światy budując trwałe i przyciągające uwagę przedmioty.

Szukamy proporcji

Proporcji szukamy odwołując się do bioniki, a inspiracją jest dla nas drzewo - symbol nieprzemijalności natury. Jak dąb, kojarzony z siłą i szlachetnością. Skandynawski jesion Yggdrasil – drzewo podtrzymujące wszechświat. Orzech – duchowa mądrość i płodność.

Pierwsze pomysły

Naszym pierwszym pomysłem był stół. Centralne miejsce każdego domu. Podstawa jego życia, dlatego właśnie chcieliśmy, by był jak drzewo. Silny i stabilny. Trwały, bo wykonany z najlepszych materiałów. Zapewniających nie tylko długowieczność, ale również dziką przyjemność obcowania ze szlachetnym materiałem.

Zaczynamy od kreski

Zaczynamy od kreski, geometrycznych uproszczeń kształtów zaobserwowanych w naturze. Pracujemy z polskim drewnem najlepszej jakości. Nadajemy mu formę i zapewniamy podstawę ze szlachetnej stali. Masywną i mocną, jak konar drzewa. W efekcie tworzymy meble, które nie pozostawiają nikogo obojętnym. Przyciągają uwagę w każdej przestrzeni. Są jej mocnym akcentem.

Zobacz nasze stoły

SKONTAKTUJ SIĘ