Hoker OFFSHOOT

ZOBACZ WSZYSTKIE
OFFSHOOT

Hoker OFFSHOOT, kolejny z serii mebli „OFFSHOOT”. W swojej formie nawiązuje do rozgałęzionego drzewa, czyli naszego głównego źródła inspiracji. Siedzisko wykonane z litego drewna na stelażu z grubej, czarnej stali. Hoker OFFSHOOT – jak każdy z naszych mebli – może być dowolnie konfigurowany.

969 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 80 cm
Szerokość: 40 cm
Długość: 40 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

Hoker OFFSHOOT, starannie zaprojektowany, wykonany z litego drewn i cięzkiej czarnej stali malowanej proszkowo. Jego prosta i subtelna forma w sposób wyjątkowy wypełni przestrzeń klasyczną jak i loftową, zarówno domową jak i usługową. Idealny wybór do domowej kuchni czy restauracji.

Do produkcji hokera OFFSHOOT wykorzystujemy najwyżej jakości lite drewno, które łączymy ze stelażem z malowanej proszkowo włoskiej stali. Efekt? Funkcjonalność w minimalistycznej odsłonie, stabilność i trwałość, dzięki której mebel posłuży Ci niezmiennie przez lata.

Hoker można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie siedzisko zostanie wykonane z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy je olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe w każdym kolorze z palety RAL, wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość siedziska:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt hokera wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aby klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy posiadacie modele do wykorzystania w wizualizacjach?
Tak, każdy realizowany przez nas mebel jest wykonywany w odpowiednim oprogramowaniu, a co za tym idzie mamy dla niego odpowiedni plik do wykorzystania przy tworzeniu wizualizacji.
W jaki sposób zabezpieczacie siedzisko?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchowne porysowania powierzchni.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Czy projektujecie inne meble niż hokery, stoły i stoliki?
Projektujemy wszystkie rodzaje mebli. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów dlatego chętnie realizujemy zlecenia rozszerzone o dodatkowe meble.

SKONTAKTUJ SIĘ