STÓŁ DĘBOWY AARD

ZOBACZ WSZYSTKIE
STÓŁ AARD

Nazwa stołu Arss nie jest przypadkowa – mebel zwraca uwagę niebanalnym kształtem stelaża, który przypomina dwie litery X. Tak unikalny element wyposażenia idealnie dopełni wnętrza nowoczesne i minimalistyczne w domach oraz biurach.

3989 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 77 cm
Szerokość: 90 cm
Długość: 200 cm
Grubość blatu: 2 cm
ZAPYTAJ

 

Mocno zarysowana podstawa przypominająca dwie litery X oraz precyzyjnie wyszlifowany blat w kształcie prostokąta. Idealny stół do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych czy łączących elementy industrialne z naturalnymi. Do przestrzeni domowych, stref chill out w biurze czy hotelowych foyer.

Stół Aard jest wykonany z najwyższej jakości litego drewna i czarnej stali. Trwały i stabilny posłuży przez długie lata. Porządne, naturalne materiały materiały nadają meblowi charakter, a jego funkcjonalność i naturalna prostota uszlachetni każde wnętrze.

Stół można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Czarna stal w dowolnym kolorze RAl
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
200 cm x 90 cm
8
Dąb / stal
2 cm
Olej/lakier
3 989,00 zł
180 cm x 90 cm
8
Dąb / stal
2 cm
Olej/lakier
3 889,00 zł
160 cm x 80 cm
8
Dąb / stal
2 cm
Olej/lakier
3 789,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ