STOLIK DĘBOWY FUTURO

Stolik dębowy Futuro

ZOBACZ WSZYSTKIE
Futuro

Stolik Futuro to doskonały dodatek do takich pomieszczeń jak salon, pokój gościnny, a nawet sypialnia. Ustawny mebel o designerskim wyglądzie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz praktycznego i estetycznego wyposażenia.

1650 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 70 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

FUTURO wyróżnia mocno zarysowany, graniasty stelaż. Idealnie odnajduje się on na tle modernistycznej aranżacji z odważnymi akcentami. Jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia salonu, pokoju gościnnego, a nawet sypialni. Odnajdzie się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest praktyczne i estetyczne rozwiązanie.

Podobnie jak inne propozycje VUKA, stolik FUTURO ma kwadratowy blat o wymiarach 70 × 70 cm wykonany z litego drewna. Można go z powodzeniem umieścić zarówno pod ścianą, jak i w centralnym punkcie pomieszczenia. Stelaż wykonany jest z trwałej stali szlachetnej.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

70 cm x 70 cm

80 cm x 80 cm

90 cm x 90 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aba klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy posiadacie modele do wykorzystania w wizualizacjach?
Tak, każdy realizowany przez nas mebel jest wykonywany w odpowiednim oprogramowaniu, a co za tym idzie mamy dla niego odpowiedni plik do wykorzystania przy tworzeniu wizualizacji.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Czy projektujecie inne meble niż stoły i stoliki?
Projektujemy wszystkie rodzaje mebli. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów dlatego chętnie realizujemy zlecenia rozszerzone o dodatkowe meble.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
90 cm x 90 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 850,00 zł
80 cm x 80 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 750,00 zł
70 cm x 70 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 650,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ