STOLIK DĘBOWY OFFSHOT

Stolik dębowy Offshot

ZOBACZ WSZYSTKIE
Offshot

Stolik Offshot to bez wątpienia znakomita propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują niebanalnego dodatku do wnętrza, nadającego przestrzeni klimatu i niepowtarzalnej atmosfery.

1600 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 70 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

Zgrabny, lekki stelaż, rozgałęziający się tuż pod blatem. OFFSHOT to stolik, który dyskretnie i nienachalnie zdobi przestrzeń. Służy wsparciem w pracy. Uprzyjemnia chwile wytchnienia podczas przerwy na lunch czy na drinka. W przestrzeniach domowych, restauracyjnych strefach swobodnej wymiany myśli w biurach. Nowoczesnych, minimalistycznych, z naturalnymi akcentami.

Nóżki w dwóch rozmiarach tworzą wspólnie stabilny zestaw pozwalający na dostawienie do mebla czterech krzeseł. Lite drewno i stal zapewniają mu trwałość na lata. Stelaż jest odporny na uszkodzenia i odbarwienia. Jego kolor można dobrać dowolnie z palety RAL.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

70 cm x 70 cm

80 cm x 80 cm

90 cm x 90 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aba klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy posiadacie modele do wykorzystania w wizualizacjach?
Tak, każdy realizowany przez nas mebel jest wykonywany w odpowiednim oprogramowaniu, a co za tym idzie mamy dla niego odpowiedni plik do wykorzystania przy tworzeniu wizualizacji.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Czy projektujecie inne meble niż stoły i stoliki?
Projektujemy wszystkie rodzaje mebli. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów dlatego chętnie realizujemy zlecenia rozszerzone o dodatkowe meble.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
90 cm x 90 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 800,00 zł
80 cm x 80 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 700,00 zł
70 cm x 70 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 600,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ