STOLIK DĘBOWY SIMPLE

Stolik dębowy Simple

ZOBACZ WSZYSTKIE
Simple

Stolik Simple to designerski wygląd połączony ze stabilnością minimalistycznego stelażu. Poczwórne nóżki skomponowane z geometrycznym blatem to gwarancja komfortu codziennego użytkowania.

1450 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 70 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

Piękno tkwi w prostocie. W doprowadzeniu formy do minimum, lecz przy zachowaniu uroku i wyjątkowości. SIMPLE jest dowodem na to, że proste jest piękne. A także funkcjonalne. Ten stolik odnajdzie się w przestrzeniach kawiarnianych, biurowych czy domowych. Dyskretnie, nie dominująco, pełniąc swoją rolę przez lata.

Do tego SIMPLE to najwyższa jakość wykonania. Blat z pochodzącego z polski litego drewna – dębu, jesionu czy orzecha – wsparty na stalowym stelażu w kolorze, który najlepiej pasuje do danego wystroju wnętrza.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

70 cm x 70 cm

80 cm x 80 cm

90 cm x 90 cm

100 cm x 100 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aba klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy posiadacie modele do wykorzystania w wizualizacjach?
Tak, każdy realizowany przez nas mebel jest wykonywany w odpowiednim oprogramowaniu, a co za tym idzie mamy dla niego odpowiedni plik do wykorzystania przy tworzeniu wizualizacji.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Czy projektujecie inne meble niż stoły i stoliki?
Projektujemy wszystkie rodzaje mebli. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów dlatego chętnie realizujemy zlecenia rozszerzone o dodatkowe meble.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
100 cm x 100 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 679,00 zł
90 cm x 90 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 589,00 zł
80 cm x 80 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 519,00 zł
70 cm x 70 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 450,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ