STOLIK DĘBOWY STARK

Stolik dębowy Stark

ZOBACZ WSZYSTKIE
Stark

Stolik Stark to połączenie minimalizmu z ponadczasowym stylem, i to w niekwestionowanie wysokiej jakości. Ustawny mebel poleca się jako dodatek do wnętrz nowoczesnych i nie tylko.

1650 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 70 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

Mocno zarysowany, przypominający literę X stelaż tego modelu sprawia, że wyraźnie zaznacza on swoją obecność we wnętrzach. Zarówno tych domowych, jak i publicznych. Zaprojektowanych odważnie, nowocześnie i minimalistycznie. STARK jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też niezwykle stabilny, służąc chwili relaksu przy przekąsce lub mniej formalnej pracy.

Kwadratowy blat z wyselekcjonowanego, litego drewna opiera się na stalowym, trwałym stelażu, którego kolor można swobodnie dobrać do upodobań i charakteru wnętrza z palety RAL.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

70 cm x 70 cm

80 cm x 80 cm

90 cm x 90 cm

100 cm x 100 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aba klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy posiadacie modele do wykorzystania w wizualizacjach?
Tak, każdy realizowany przez nas mebel jest wykonywany w odpowiednim oprogramowaniu, a co za tym idzie mamy dla niego odpowiedni plik do wykorzystania przy tworzeniu wizualizacji.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Czy projektujecie inne meble niż stoły i stoliki?
Projektujemy wszystkie rodzaje mebli. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów dlatego chętnie realizujemy zlecenia rozszerzone o dodatkowe meble.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
100 cm x 100 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 839,00 zł
90 cm x 90 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 789,00 zł
80 cm x 80 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 725,00 zł
70 cm x 70 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 650,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ