STOLIK DĘBOWY VIRAL

Stolik dębowy Viral

ZOBACZ WSZYSTKIE
Viral

Idealny dodatek do wnętrz urządzonych w stylu modernistycznym i industrialnym? Oczywiście stolik Viral! Kompozycja litego drewna ze stalowym stelażem to doskonały sposób na podwyższenie funkcjonalności pomieszczenia.

1650 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 70 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

Czysta i prosta, wzbudzająca zaufanie forma. Rozchodzące się ku górze nogi stelaża przypominają kształtem literę V. Formę otwartą, którą łatwo dopasować do wnętrz, gdzie dominują akcenty nowoczesne. Nie pozbawione dynamiki, lecz tworzące harmonijną całość. VIRAL dobrze się odnajdzie zarówno w przestrzeni domowej, kawiarnianej, jak i strefach wypoczynkowych w biurach.

Kompozycja litego drewna ze stalowym stelażem (w dowolnym, wybranym kolorze z palety RAL) to zgrany duet materiałów zapewniających stabilność konstrukcji i trwałość w użytkowaniu. VIRAL ma w sobie cechy mebla ponadczasowego.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

70 cm x 70 cm

80 cm x 80 cm

90 cm x 90 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aba klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy posiadacie modele do wykorzystania w wizualizacjach?
Tak, każdy realizowany przez nas mebel jest wykonywany w odpowiednim oprogramowaniu, a co za tym idzie mamy dla niego odpowiedni plik do wykorzystania przy tworzeniu wizualizacji.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Czy projektujecie inne meble niż stoły i stoliki?
Projektujemy wszystkie rodzaje mebli. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów dlatego chętnie realizujemy zlecenia rozszerzone o dodatkowe meble.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
90 cm x 90 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 850,00 zł
80 cm x 80 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 750,00 zł
70 cm x 70 cm
4
Dąb / stal
4cm
olej / lakier
1 650,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ