STOLIK DĘBOWY XPERIA

Stolik dębowy Xperia

ZOBACZ WSZYSTKIE
Xperia

Stolik Xperia to prawie brat bliźniak modelu Stark. Podobnie jak on, tak i oferowany mebel jest dedykowany największym fanom nowoczesnego designu połączonego z wysoką jakością.

1650 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 70 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

XPERIA to niemal bliźniaczy brat modelu STARK. Podobnie, jak on wznosi się na stelażu przypominającym literę X, choć linia łączenia nóg znajduje się tu bliżej blatu. Stolik ma dzięki temu zgrabny, lekki kontur i z powodzeniem odnajdzie się w przestrzeniach projektowanych subtelną kreską. Prostych, lecz niebanalnych i nowoczesnych, w których jakość ma pierwszorzędne znaczenie.

Stalowy stelaż jest – wbrew pozorom – niezwykle stabilny, a precyzyjnie dopasowany kwadratowy blat, wykonany jest z litego drewna. XPERIA to najlepszej jakości materiały, które zapewniają wyjątkową trwałość.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

70 cm x 70 cm

80 cm x 80 cm

90 cm x 90 cm

100 cm x 100 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aba klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy posiadacie modele do wykorzystania w wizualizacjach?
Tak, każdy realizowany przez nas mebel jest wykonywany w odpowiednim oprogramowaniu, a co za tym idzie mamy dla niego odpowiedni plik do wykorzystania przy tworzeniu wizualizacji.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Czy projektujecie inne meble niż stoły i stoliki?
Projektujemy wszystkie rodzaje mebli. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów dlatego chętnie realizujemy zlecenia rozszerzone o dodatkowe meble.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
100 cm x 100 cm
4
Dąb / stal
4 cm
olej / lakier
1 829,00 zł
90 cm x 90 cm
4
Dąb / stal
4 cm
olej / lakier
1 749,00 zł
80 cm x 80 cm
4
Dąb / stal
4 cm
olej / lakier
1 699,00 zł
70 cm x 70 cm
4
Dąb / stal
4 cm
olej / lakier
1 650,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ