STOLIK KAWOWY HORN

Stolik kawowy Horn

ZOBACZ WSZYSTKIE
Horn

HORN należy do kategorii stolików nieco większych, podobnie jak model Offshot, jednak w tym przypadku stelaż stanowi mocną podstawę z charakterem, która tak naprawdę dodaje całości wyjątkowego wyrazu. HORN spodoba się tym osobom, które lubią stoliki dające więcej możliwości, a jednocześnie przyciągające wzrok swoim wyglądem.

1499 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 45 cm
Szerokość: 60 cm
Długość: 130 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

Mocny, geometryczny, nieco przysadzisty kształt stolika sprawia, że HORN pasuje do wnętrz z charakterem. Odważnie zaprojektowanych, w których przedmioty, ich funkcja i forma, mają znaczenie. HORN należy do kategorii stolików nieco większych, przy którym usiąść może kilka osób. W pracy, w domu, w klubie. Przy drinku i przekąskach.

Stelaż wykonany jest ze stali nierdzewnej. To kilka „rogów”, ostro zakończonych nóżek, pozwalających na stabilizację blatu wykonanego z litego drewna i podtrzymanie całej konstrukcji. HORN to model precyzyjnie wykonany, którego jakość można mierzyć w latach.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

130 cm x 60 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stolik kawowy?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiamy. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar (średnica)
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
130 cm x 60 cm
4
dąb/stal
4 cm
olej/lakier
1 499,00 zł
130 cm x 60 cm
4
jesion/stal
4 cm
olej/lakier
1 459,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ