STOLIK KAWOWY OFFSHOT

Stolik kawowy Offshot

ZOBACZ WSZYSTKIE
Offshot

Offshot lubi być w centrum uwagi i lubi, gdy wokół niego… dużo się dzieje! A będzie
tak z pewnością, jeśli zdecydujesz się postawić go w centralnym miejscu swojego salonu lub biura. Prezentowany model jest jedną z większych propozycji stolików kawowych w ofercie VUKA i odpowie na oczekiwania osób, które poszukują lekkiego, prostego stolika z większym blatem, dającym też więcej możliwości.

1459 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 42 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 140 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

Mocny blat, oparty na lekkim stelażu. Kwintesencja minimalistycznej formy i określonej funkcji. Klasyka w nowoczesnym wydaniu. OFFSHOT to stolik, który świetnie prezentuje się w centralnym punkcie pomieszczenia. Gromadzi wokół siebie ludzi. Z elegancją pełni rolę płaszczyzny do mniej i bardziej formalnych rozmów.

OFFSHOT jest jedną z większych propozycji stolików kawowych w ofercie VUKA. Podstawę dla blatu wykonanego z naturalnego drewna (orzech, jesion, dąb) jest stelaż wykonany z solidnej stali nierdzewnej.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

130 cm x 60 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stolik kawowy?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiamy. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar (średnica)
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
140 cm x 70 cm
6
dąb/stal
4 cm
olej/lakier
1 459,00 zł
140 cm x 70 cm
6
jesion/stal
4 cm
olej/lakier
1 419,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ