STOLIK KAWOWY ORGANIC

Stolik kawowy Organic

ZOBACZ WSZYSTKIE
Organic

Stolik kawowy ORGANIC nie jest modelem, o którym można łatwo zapomnieć, a wręcz się nie da. To propozycja dla prawdziwych indywidualistów, którzy chcą, aby meble, którymi się otaczają, odzwierciedlały również ich osobowość. Co zachwyciło Cię w modelu ORGANIC?

2099 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 40 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 120 cm
Grubość blatu: 2 cm
ZAPYTAJ

 

Uwodzi falującą formą i finezją. Organiczny kształt stelaża – lekki i zawiły zachęca do postawienia tego stolika we wnętrzach, które na każdym kroku zaskakują jakimś nietypowym, designerskim rozwiązaniem. W centralnym punkcie. Czy to będzie pokój dzienny, hotelowe foyer czy biurowa przestrzeń do mniej formalnych rozmów z kontrahentami.

Przyciągający uwagę stelaż – mimo swej formy bardzo stabilny – wykonany jest ze stali nierdzewnej. Blat stolika ORGANIC to lite drewno. Dębowe, orzechowe lub jesion. Szlachetne materiały nadają mu dodatkowej wartości, a przy tym zapewniają wyjątkową trwałość.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

120 cm x 70 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stolik kawowy?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiamy. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar (średnica)
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
120 cm x 70 cm
4-6
dąb/stal
2 cm
olej/lakier
2 099,00 zł
120 cm x 70 cm
4-6
jesion/stal
2 cm
olej/lakier
2 029,00 zł
120 cm x 70 cm
4-6
orzech/stal
2 cm
olej/lakier
2 189,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ