STOLIK KAWOWY STARK

Stolik kawowy Stark

ZOBACZ WSZYSTKIE
Stark

Wysoki na 60 cm, szeroki na 40 cm i wykonany z litego drewna. Taki jest stolik Stark, czyli kolejna propozycja od VUKA, obok której nie przejdziesz obojętnie. Stark to połączenie prostoty ze współczesną surowością, która zachwyca już na pierwszy rzut oka.

939 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 40 cm
Długość: 40 cm
Grubość blatu: 3 cm
ZAPYTAJ

 

STARK to połączenie prostoty ze współczesną surowością, która zachwyca już na pierwszy rzut oka. Wysoki, smukły, ale wyraźnie zaznaczający swoją obecność. Stworzony do mniejszych przestrzeni: pokoi, sypialni, kameralnych kawiarenek i pokoi hotelowych. Idealny, by postawić na nim kubek z napojem, podręczne drobiazgi czy dzbanek z kwiatami.

STARK to połączenie przeciwstawnych sobie materiałów: szlachetnej stali i naturalnego drewna, które w duecie tworzą stabilną, trwałą i estetyczną konstrukcję. Ponadczasowy mebel, który się nie nudzi i łatwo nie niszczeje.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

średnica 40 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stolik kawowy?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiamy. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar (średnica)
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
40 cm
4
dąb/stal
3 cm
olej/lakier
939,00 zł
40 cm
4
jesion/stal
3 cm
olej/lakier
879,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ