STOLIK KAWOWY TRISTA

Stolik kawowy Trista

ZOBACZ WSZYSTKIE
Trista

TRISTA jest modelem stolika kawowego VUKA bardzo podobnym w swojej formie do modelu TRIS. Tak jak i on również oparty jest na trzech nóżkach, jednak przecinają się one na nieco wyższym poziomie, tworząc ciekawy, trochę nieproporcjonalny stelaż.

1389 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 70 cm
Długość: 70 cm
Grubość blatu: 2 cm
ZAPYTAJ

 

Nieco smuklejszy w formie TRISTA – podobnie jak TRIS – opiera się na trzech nóżkach. Wyżej umieszczony punkt ich styku sprawia, że stolik ten wnosi powiew świeżości wobec klasycznego modelu. Równie jednak uniwersalny, pasować będzie do przestrzeni zarówno nowocześniejszych, jak i hołdujących tradycyjnemu stylowi kawiarnianemu.

Piękno TRISTA tkwi w prostocie, ale nie tylko. Do jego produkcji wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały. Szlachetne gatunki polskiego drewna oraz trwała stal, które sprawiają, że stolik ten przez lata będzie służył przyjemności, jaką daje chwila relaksu z filiżanką kawy.

Stolik można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Blacha stalowa

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

średnica 70 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stolik kawowy?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiamy. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.
W jaki sposób zabezpieczacie blat?
Do tego celu wykorzystujemy wysokiej jakości lakiery oraz olejowoski odporne na działania temperatury, przebarwienie od napojów i żywności oraz na powierzchownie porysowania powierzchni.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar (średnica)
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
70 cm
4
dąb/stal
2 cm
olej/lakier
1 139,00 zł
70 cm
4
jesion/stal
2 cm
olej/lakier
1 559,00 zł
70 cm
4
orzech/stal
2 cm
olej/lakier
1 739,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ