Stół okrągły Massive

ZOBACZ WSZYSTKIE
Stół Massive

Stół okrągły Massive to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników odważnych, przyciągających wzrok mebli. Model o charakterystycznym, grubym stelażu sprawi, że wnętrze pokoju dziennego czy gabinetu nabierze charakteru.

3299

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 77
Średnica: 140 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

Każdy szczegół w stole okrągłym Massive został dokładnie przemyślany. Geometryczny stelaż z czterema nóżkami, perfekcyjnie wyszlifowany blat o opływowym kształcie oraz połączenie natury z odrobiną nowoczesności czynią go najlepszym dodatkiem do przestrzeni klasycznych i industrialnych, i to zarówno tych domowych, jak i usługowych czy biurowych.

Do produkcji stołu Massive wykorzystujemy najwyżej jakości lite drewno, które następnie łączymy ze stelażem z malowanej proszkowo włoskiej stali nierdzewnej. Efekt? Funkcjonalność w minimalistycznej odsłonie, stabilność i trwałość, dzięki której mebel posłuży Ci niezmiennie przez lata.

Stół można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Czarna stal w dowolnym kolorze RAl
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

Średnica 120 cm

Średnica 140cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aby klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy wykonujecie stoły rozkładane?
Bez problemu wykonamy stół rozkładany zarówno bazując na naszych projektach jak i na tych przygotowanych dla Państwa indywidualnie. Wystarczy, że otrzymamy informacje o rozmiarach stołu przed i po rozłożeniu. Na tej podstawie przygotujemy finalną wycenę.
Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stół?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiany. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
średnica 120 cm
6
Dąb
4 cm
brak
Brak
średnica 140 cm
6
Dąb
4 cm
brak
Brak

SKONTAKTUJ SIĘ