Stół okrągły Somne

ZOBACZ WSZYSTKIE
Stół Somne

Szukasz nowoczesnego, a jednocześnie minimalistycznego dodatku do swojego wnętrza? Znakomitym wyborem będzie stół okrągły Somne. Opływowy kształt blatu rewelacyjnie komponuje się ze stelażem, który przypomina swoją konstrukcją dwie litery X.

3749 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 77
Średnica: 140 cm
Grubość blatu: 2 cm
ZAPYTAJ

 

Głównym bohaterem stołu Somne jest zdecydowanie czarny stelaż, który z każdej strony wygląda równie imponująco. Podstawę dopełniono okrągłym, precyzyjnie wyszlifowanym blatem o średnicy 140 cm. Efekt? Mebel idealny do nowoczesnych i minimalistycznych przestrzeni domowych, biurowych oraz hotelowych.

Okrągły blat w modelu Somne powstał z wysokiej jakości płyty MDF. Z kolei podstawa jest wykonana z czarnej, malowanej proszkowo stali, która może pochwalić się wysoką odpornością na uszkodzenia i trwałością. Dzięki temu zamówiony stół jest inwestycją na lata, która podniesie funkcjonalność, estetykę i komfort użytkowania każdego wnętrza.

Stół można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Czarna stal w dowolnym kolorze RAl
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

Średnica 120 cm

Średnica 140cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aby klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy wykonujecie stoły rozkładane?
Bez problemu wykonamy stół rozkładany zarówno bazując na naszych projektach jak i na tych przygotowanych dla Państwa indywidualnie. Wystarczy, że otrzymamy informacje o rozmiarach stołu przed i po rozłożeniu. Na tej podstawie przygotujemy finalną wycenę.
Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stół?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiany. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
średnica 120 cm
6
MDF
2 cm
brak
3 749,00 zł
średnica 140 cm
6
MDF
2 cm
brak
3 559,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ