STÓŁ HORN

Stół dębowy Horn

ZOBACZ WSZYSTKIE
Horn

Nowoczesny design stołu Horn czyni go rewelacyjnym dodatkiem do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym i modernistycznym.
Zamów mebel w konkurencyjnej cenie i zafunduj sobie niepowtarzalną funkcjonalność w designerskim wydaniu.

8 699 zł

DANE TECHNICZNE STOŁU

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 120 cm
Długość: 300 cm
Grubość blatu: 4 cm
ZAPYTAJ

 

Dwa krzyżujące się trójkąty, idealnie dopasowany blat i piękno szczegółu – stół HORN zwraca na siebie uwagę. Zwłaszcza w przestrzeniach urządzonych industrialnie, modernistycznie, ale z naturalnymi akcentami. Uniwersalny charakter stołu sprawia, że dopasuje się zarówno do roli głównej, na środku pomieszczenia, np. jadalni, jak i przy ścianie, gdzie ustawimy komputer czy sprzęt grający.

Do produkcji stołu HORN wykorzystane są materiały najwyższej jakości. Lite drewno ze sprawdzonych źródeł i trwała, opierająca się czasowi i uszkodzeniom stal nierdzewna. Widać dbałość o każdy detal i połączenie obu materiałów w taki sposób, by stół jak najlepiej pełnił swoją funkcję.

Stół można w całości dopasować do swoich potrzeb i preferencji estetycznych. Na życzenie blat zostanie wykonany z wybranego rodzaju drewna, o dowolnej grubości, rozmiarze oraz wykończeniu krawędzi. Na koniec zabezpieczymy go olejem, woskiem lub lakierem. Stelaż z kolei może być wykończony poprzez malowanie proszkowe. Wypolerowany na wysoki połysk czy nawet postarzony. Duża dowolność i wiele możliwości.

KONSTRUKCJA:

 

Rodzaj drewna:
Dąb, jesion, orzech

Wykonanie stelaża:
Włoska stal nierdzewna

Kolor stelaża:
Dowolny z palety RAL
Zobacz paletę

Grubość blatu:
2cm, 3cm, 4cm, 5cm

DOSTĘPNE WYMIARY BLATU:

300 cm x 120 cm

250 cm x 100 cm

200 cm x 90 cm

KSZTAŁT DOSTĘPNYCH BLATÓW:

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI BLATU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie projekty indywidualne?
Naturalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy projekt stołu wraz z rysunkiem technicznym oraz wizualizacją 3D tak aba klient mógł zobaczyć jak będzie finalnie wyglądał zamówiony przez niego mebel.
Czy wykonujecie stoły rozkładane?
Bez problemu wykonamy stół rozkładany zarówno bazując na naszych projektach jak i na tych przygotowanych dla Państwa indywidualnie. Wystarczy, że otrzymamy informacje o rozmiarach stołu przed i po rozłożeniu. Na tej podstawie przygotujemy finalną wycenę.
Czy mogę wybrać dowolny rodzaj drewna?
Oczywiście, mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj drewna czy też innego materiału z jakiego wykonujemy blaty dla naszych projektów. Może to jednak mieć wpływa na cenę oraz termin realizacji zamówionego przez Państwa stołu gdyż nie wszystkie materiały są dostępne od ręki.
Jaki jest termin realizacji?
Przy standardowych projektach czas realizacji to około miesiąc. Przy indywidualnych projektach będzie on uzależniony od dostępności wybranych przez Państwa materiałów.
Jak zamówić stół?
Aby zamówić stół wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Po omówieniu z Państwem kwestii techniczno-projektowych oraz po wykonaniu specyfikacji i dokonaniu wszystkich kwestii formalnych rozpoczniemy realizację.
Czy mogę wybrać dowolny kolor stelaża?
Nasze stelaże wykonujemy w różnych technikach. Zarówno malujemy proszkowo jak i polerujemy na wysoki połysk czy postarzamy lub pordzewiamy. Wszystko zależy od Państwa preferencji i wybranego materiału na stelaż.

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

Rozmiar
Ilość miejsc
Materiały
Grubość blatu
Zabezpieczenie
Cena
300 cm x 120 cm
12
Dąb / stal
4 cm
olej / lakier
8 699,00 zł
300 cm x 120 cm
12
Jesion / stal
4 cm
olej / lakier
8 349,00 zł
300 cm x 120 cm
12
Orzech / stal
4 cm
olej / lakier
10 849,00 zł

SKONTAKTUJ SIĘ